Studio Beauty
odhalte svou skutečnou krásu

Co je to radiofrekvence?

Radiofrekvence obličeje je metoda známá také pod názvem New Age Facelift. Jedná se o neinvazivní techniku tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí nebo zjemněné vrásky, odstranění sestouplých buclatých částí v obličeji, na čelistech a v podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné. Výsledek ošetření je trvalý.

Radiofrekvence představuje jednu z nejvýznamnějších kosmetických inovací. Z metod vzniklých v posledních letech má před sebou největší budoucnost. Je to první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť, a to s trvanlivým účinkem.

Pro koho je radiofrekvenční ošetření určeno?

Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla. Proceduru podstupují ženy i muži, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. S radiofrekvenčním ošetření se může začít již v mladém věku a ideální je i pro starší pokožku. Koriguje ochablost pleti a vede k jejímu vypnutí.

Na jakém principu radiofrekvence funguje?

Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hluboké dermis a do subdermálních vrstev. Tato energie proniká přes povrch pokožky, aniž by ho jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Výhody ošetření

  • Zaručuje zrychlení metabolismu tkání
  • Odbourává celulitidu
  • Zpevňuje a vypíná kůži, pleť a dekolt
  • Navyšuje elasticitu kůže
  • Odbourává a rozpouští tuky
  • mlazuje a nutí tělo k vytvoření nových fibroblastů a tím i větší produkci kolagenu

Průběh ošetření

Povrchové čištění pleti, pleťové tonikum, aplikace glycerolu 85%, ošetření radiofrekvencí (stimulace vlastního kolagenu, zpevnění a vypnutí pokožky), aplikace Colagen Booster Fluid, Colagen Booster Cream.

Radiofrekvenční přístroj.

Ceník

Ošetření obličeje radiofrekvencí - 400 Kč.
Příplatek za krk a dekolt 100 Kč/1 ošetření.

Ošetření je možné současně provést s celkovým ošetřením pleti, cena se přičítá ke zvolenému typu ošetření.


Ošetření těla radiofrekvencí - od 400 Kč do 1000 Kč/1 ošetření.
Cena závisí na rozsahu ošetření.

Studio Beauty je na facebooku. Napište nám! Mapa stránek.

copyright © 2016 BatDesign